انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

بسیاری از زنان از شکل ناحیه تناسی خود راضی نیستند و به دنبال زیباتر شدن آن هستند، ولی نمی دانند باید چه عمل جراحی ای انجام دهند، به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با انواع جراحی زیبایی واژن صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

مشاوره قبل از عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن مانند سایر عمل های زیبایی احتیاج به مشاوره و تحقیقات دارد. قبل از هر چیز باید به دنبال بهترین  جراح و متخصص زنان باشید، فرض مثال اگر ساکن شهر هستید به دنبال جراح زیبایی زنان در کرج باشید. و پس از مراجعه به ایشان مسائل زیر را با ایشان در میان بگذارید:

  • هدفتان را از جراحی زیبایی واژن بیان کنید.
  • اگر به داروی خاصی حساسیت دارید حتما بازگو کنید.
  • اگر در حال حاضر از داروها(اعم از گیاهی و شیمیایی)،سیگار،مواد مخدر و یا الکل مصرف می کنید، آن را حتما بازگو کنید.
  • اگر سابقه جراحی دارید آن را هم حتما بیان کنید.

بهترین جراح زیبایی زنان در کرج قبل از عمل جراحی کارهای زیر را برای نتیجه گیری بهتر شما انجام می دهد:

  • ارزیابی وضعیت سلامت جسمی تان
  • عکس گرفته می شود.
  • درباره اینکه کدام یک از انواع جراحی زیبایی واژن برای شما مناسب است صحبت می کند.
  • نتایج احتمالی حاصل از عمل زیبایی واژن و همچنین خطرات و عوارض آن را بیان می کند.
  • راجع به استفاده از بی حسی در طول عمل جراحی زیبایی واژن صحبت می کند.

 

انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

عمل واژینوپلاستی

اگر بر اثر زایمان طبیعی، رابطه جنسی مکرر، بالا رفتن سن و…. واژن گشاد شده باشد، به کمک عمل واژینوپلاستی مراحل جوانسازی واژن انجام شده و واژن تنگ می شود.

لابیاپلاستی

یکی از انواع جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی می یباشد. لابیاپلاستی جهت قرینه سازی و یا کوچک کردن لب های اطراف واژن انجام می گیرد. این عمل می تواند به تنهایی و همراه با واژینوپلاستی انجام گیرد.

نکته ای که لازم می دانم درباره لابیاپلاستی بیان کنم این است که دختران باکره هم می توانند این عمل را انجام دهند.

پرینه پلاستی

ممکن است برخی از زنان در اثر زایمان طبیعی دچار پارگی شدید واژن شوند و ناحیه ای که بین مقعد و واژن قرار دارد(به نام پرینه) دچار پارگی شود که در پی آن رابطه جنسی زن و همچنین زیبایی واژن با مشکل مواجه می شود، که در این صورت به کمک پرینه پلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد.

تنگ کردن واژن با لیزر

در مواردی که پرینه آسیب ندیده باشد می توان از لیزر برای تنگ کردن واژن استفاده کرد. در این روش فرد دردی را احساس نمی کند و نیازی به بخیه و بیهوشی ندارد.

پلاسماتراپی واژن

امروزه با پیشرفت علم پزشکی روشی جایگزین برای جراحی های زیبایی واژن کاربرد پیدا کرده و آن پلاسماجت می باشد. در این روش توسط حرارتی که از دستگاه پلاسما جت روی پوست واژن داده می شود، فرایند کلاژن را فعال کرده و به مرور موجب شفافیت و سفیدی واژن می شود.

کربوکسی تراپی واژن

چندین سال است که کربوکسی تراپی واژن مورد استقبال زیادی از سوی بانوان برای رفع تیرگی های ناحیه تناسی و اطراف واژن یا همان به اصطلاح برای سفید کردن واژن کاربرد پیدا کرده است.

لیزر بلیچینگ واژن

لیزر بلیچینگ واژن مورد استقبال بسیاری از زنان واقع شده است. زیرا در طی این لیزر بدون بیهوشی و احساس درد به بهترین نتیجه خواهید رسید. از این نوع لیزر برای رفع تیرگی های ناحیه تناسلی و کشاله ران استفاده می شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بلیچینگ واژن برای رسیدن به نتیجه دلخواه بسته به شدت تیرگی واژن متقاضی دارد.

روش های مکمل سفید کردن واژن

در برخی از مراجعه کنندگان شدت تیرگی واژن و کشاله ران به حدی زیاد است که استفاده از یک راهکار برای رفع این تیرگی ها موثر نمی باشد.

به همین دلیل جراح زیبایی زنان مجبور است از چند روش مکمل به صورت همزمان برای رفع این تیرگی ها استفاده کند. برای مثال اگر متقاضی دچارگی تیرگی شدید در ناحیه تناسلی و کشاله ران باشد، جراح ممکن است از دو روش لیزر سفید کننده واژن و کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی ها کمک بگیرد.

دکتر شروین افصحی، جراح زیبایی زنان در کرج می باشند. شما عزیزان برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شروین افصحی می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۲۶۳۶۶۰۰۴۵۷
صفحه اینستاگرام دکتر شروین افصحی

و در آخر …

چنان چه به هر دلیلی از ظاهر ناحیه تناسلی خود راضی نیستید جای هیچگونه نگرانی نیست، خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی انواع جراحی زیبایی واژن برای زیباسازی و جوانسازی واژن وجود دارد که می توانند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

نکته ای که لازم می دانم بگویم این است که در انتخاب جراح زیبایی زنان دقت کافی را داشته باشید، زیرا این نوع جراحی زیبایی نیز مانند سایر عمل های زیبایی نیاز به تبحر و تخصص دارد. و در صورت عدم دقت در انتخاب پزشکتان ممکن است علاوه بر عدم دستیابی به نتیجه دلخواهتان، عوارض خطرناک بسیاری را نیز تجربه کنید.

 

 

 

 

پاسخ

نوزده − 9 =

Call Now Button