بهترین روش های جوانسازی واژن

روش های جوان سازی واژن

آیا روش های جوانسازی واژن را می شناسید؟
آیا از شل شدن واژن خود ناراحت هستید؟

آیا به دنبال راهی برای از بین بردن تیرگی یا تنگ کردن واژن خود می گردید؟

یکی از مشکلاتی که خانم ها با افزایش سن با آن روبه رو می شوند، شل شدن و یا گشاد شدن واژن می باشد. همچنین بعد از ازدواج در اثر چاقی یا زایمان و بارداری های متعدد، واژن آن ها حالت خود را از دست می دهد.

همه آسیب هایی که با این عوامل به ناحیه حساس تناسلی وارد می شوند، برگشت پذیر نخواهد بود و آثار شلی و تیرگی به صورت ماندگار در این ناحیه باقی می ماند. جوان سازی ناحیه تناسلی برای اصلاح چنین مشکلات می باشد که امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شروین افصحی متخصص زنان – زایمان – نازایی و جراح زیبایی زنان در کرج از طریق زیر اقدام نمایید:

شماره های تماس: ۰۲۶۳۶۲۶۰۰۴۵۷

صفحه  اینستاگرام 

روش های مختلف جوان سازی واژن

تنگ کردن واژن

یکی از این راه کارها تنگ کردن واژن با روش هایی مانند لیزر، جراحی، نخ، مصرف آب انار، تزریق فیلر یا چربی و سفید کردن واژن می باشد که هر کدام اثر متفاوتی خواهند داشت و استفاده از هر یک از این روش ها بستگی به شرایط فردی دارد.

از طرفی تنگ کردن واژن برای خانم ها فواید زیادی دارند؛ از جمله درمان بی اختیاری ادرار، برطرف کردن افتادگی رحم، بهبود روابط زناشویی، از بین بردن خشکی واژن.

یکی از مزیت های این جراحی ماندگاری آن است و هر فردی می تواند با انجام مراقبت های لازم، این ماندگاری را افرایش دهد.

روش های جوانسازی واژن

روش های جوانسازی واژن

تزریق چربی یا فیلر

در روش تزریق چربی به واژن، با توجه به این که چربی یک فیلر دائمی می باشد و ماندگاری بسیار بالایی دارد، میزانی از آن کاسته می شود اما هیچ وقت صفر نمی شود.

همچنین به واسطه داشتن سلول های بنیادی یا همان استمسل ها وقتی که چربی داخل واژن به خصوص در نقطه جی تزریق شود، موجب می شود که ارگاسم های واژینال پر تعدادتر، قوی تر و با کیفیت تر انجام شود.

همچنین در صورتی که خارج واژن هم تزریق شود؛ روی لابیا ماژور یا سایر نقاطی که صلاح دید جراح باشد، باعث جوان سازی واژن خواهد شد.

استفاده از آب انار

مصرف آب انار به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های فراوان در پوست، میوه و هسته انار بسیار مفید است. بین این آنتی اکسیدان ها موادی هستند که باعث افزایش عمر فیبروبلاست ها می شوند و کلاژن بهتری خواهید داشت که باعث جوان سازی پوست و مو خواهد شد.

اما استفاده از آن برای تنگ کردن واژن به هیج عنوان صورت نمی گیرد و خاصیت قابضی که بعد از استفاده از انار در دهان ایجاد می شود، بعد از چند دقیقه از بین خواهد رفت و این موضوع دقیقاً برای واژن نیز صادق است و اثر بسیار کوتاه مدتی خواهد داشت.

 

سفید کردن واژن

روشن تر کردن ناحیه خارجی ژنیتال بانوان یا به اصطلاح عامیانه سفید کردن واژن از جمله روش هایی برای جوانسازی واژن است.

برای نتیجه گرفتن از این روش باید تمام جلسات روشن سازی را به صورت کامل و کافی انجام شود تا سفیدی واژن به حد مطلوب برسد. این روش دوام بسیار بالا و طولانی خواهد داشت.

بنابراین توصیه می شود که جلسات به صورت منظم و کامل برگزار شود؛ در غیر این صورت دوام و ماندگاری روشنی ناحیه خارجی ژنیتال یا همان ناحیه خارجی واژن به حداقل می رسد.

تاثیر جوانسازی واژن در روابط زناشویی

تاثیر جوانسازی واژن در روابط زناشویی

کلام آخر

عوامل مختلفی در زندگی زوج های جوان تاثیر گذار است. یکی از مهم ترین عامل، لذت بردن از یک رابطه خوب است. بنابراین باید تلاش کنید تا بتوانید شرایطی را محیا کنید تا از رابطه خود لذت ببرید. یکی از این راه کارها بهره گیری از روش های جوانسازی واژن می باشد.

البته برای استفاده از این شیوه توجه داشته باشید که حتماً جای مطمئن و روش درستی را با توجه به شناخت و شرایط خود انتخاب کنید.

پاسخ

چهارده + 9 =

Call Now Button