کربوکسی تراپی واژن در کرج

کربوکسی تراپی واژن در کرج

کربوکسی تراپی واژن در کرج مخاطبین زیادی را به خود اختصاص داده است. کربوکسی تراپی یا همان استفاده از گاز دی اکسید کربن تحولی شگرف در طب زنان پدید آورده است. مزایای استفاده از کربوکسی تراپی تنها به جوانسازی واژن محدود نمی شوند.

در ادامه ی مطلب به شگفتی های استفاده از تکنیک کربوکسی تراپی در علم زنان می پردازیم. با ما همراه باشید.

کربوکسی تراپی واژن چیست

کربوکسی تراپی در واقع تزریق گاز دی اکسید کربن در بافت هدف می باشد. با تزریق این ماده، جریان خون در بافت مورد نظر افزایش می یابد و این امر به نوبه ی خود باعث ایجاد مویرگ های تازه و تحریک ساخت داربست های جوانساز پوست (کلاژن و الاستین) می شود.

با افزایش غلظت دی اکسید کربن نسبت به اکسیژن بافتی، پدیده ی BOHR اتفاق می افتد. در این پدیده گاز اکسیژن از هموگلوبین خون جدا می شود و این امر اکسیژناسیون بافتی را زیاد می کند.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن

مزایای کربوکسی تراپی در طب زنان

از جمله مزایای حاصل از کربوکسی تراپی می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود:

  1. نابودی لک های حاصل از حاملگی (melisma)
  2. رفع سلولیت پوستی (اکسسوری برست و…)
  3. برطرف نمودن خطوط حاصل از چاقی و لاغری، حاملگی و یا استریا حاد و مزمن
  4. زخم های ناشی از جراحی

جای بخیه و یا اسکارهای ناشی از عمل جراحیsurgical scare

عکس تاثیر کربوکسی تراپی در رفع خطوط ناشی از حاملگی

  1. درمان خشکی واژن

با انجام کربوکسی تراپی و افزایش خون رسانی به عضو مورد نظر، بافت آتروفیک و آنژیوژنزیز از بین می روند. به دنبال این امر خشکی واژن از بین رفته و میل جنسی فرد افزایش می یابد و از رابطه ی زناشویی خود نهایت لذت را خواهد برد.

  1. سفید کردن واژن

افزایش گردش خون در بافت هدف، باعث از بین رفتن خون مردگی و تیرگی ناشی از آن خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر روش های مورد استفاده در این زمینه به مقاله ی سفید کردن واژن در کرج مراجعه نمایید.

  1. کمک به درمان بی اختیاری ادرار

پیشنهاد ویژه: بی اختیاری ادرار در زنان (با خواندن این مقاله از علل موثر در بی اختیاری ادرار در زنان و راه های درمان آن اطلاع حاصل نمایید.)

 

دکتر شروین افصحی، جراح زیبایی زنان متخصص زنان و زایمان در کرج می باشند. شما عزیزان برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شروین افصحی می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۲۶۳۶۶۰۰۴۵۷
صفحه اینستاگرام دکتر شروین افصحی
  1. از بین بردن استریاهای پوستی

حذف استریاهای حاد (ارغوانی رنگ) و استریا های مزمن (صدفی رنگ). با تزریق گاز دی اکسید کربن، بافت های فیبروتیک از بین می روند و به دنبال این امر خون رسانی به بافت مورد نظر افزایش می یابد. با افزایش اکسیژن رسانی به بافت هدف، استریاهای ایجاد شده رفته رفته کمرنگ و کمرنگ می شوند.

  1. افزایش میل جنسی

همانطور که در مورد ۵ بیان شد، با درمان آتروفی واژن، میل جنسی در فرد تحریک می شود و از برقراری رابطه ی جنسی لذت بیشتری خواهد برد.

  1. جوانسازی واژن

اطلاعات جامع در این زمینه را در مقاله ی جوانسازی واژن در کرج به طور کامل توضیح داده ایم.

 

کلام آخر

تا این جا با مزایای و کاربردهای کربوکسی تراپی در طب زنان آشنا شدید. به خاطر داشته باشید گاها ممکن است جراح زیبایی زنان از روش های مکمل دیگری در کنار کربوکسی تراپی به منظور کسب نتیجه ی بهتر و رضایت بخش تر استفاده نماید. به طور مثال: استفاده از سفید کردن واژن با لیزر به همراه کربوکسی تراپی نتایج چشمگیرتری را به ارمغان خواهد آورد.

پاسخ

یک × سه =