دکتر شروین افصحی
بهترین-جراح-لابیاپلاستی-در-کرج

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج

بسیاری از ساکنین عزیز استان البرز به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج می باشند. خوشبختانه سطح آگاهی مردم نسبت به علم پزشکی افزایش یافته است. شاید در زمان های قدیم اخباری مبتنی بر اشتباهات پزشکی و عوارض جبران ناپذیر ناشی از آن را شنیده اید. در واقع انتخاب پزشک متخصص برای انجام هرگونه اقدام درمانی یا زیبایی نکته ی بسیار مهم و قابل توجهی می باشد.

زیرا همانطور که می دانید تکنیک اجرایی توسط جراح متبحر و مجرب روند جراحی و نتایج حاصل از آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج کیست؟

یکی از عوامل مهم در نتیجه بخش بودن عمل های جراحی مهارت و تکنیکی است که جراح از آن استفاده می کند. مسلما داشتن علم و دانش به تنهایی کافی نیست به خصوص در جراحی های زیبایی که افراد به دنبال بهتر شدن ظاهر اندام خود هستند. بنابراین بی شک پزشکی که شما برای عمل لابیاپلاستی خود انتخاب می کنید نقش بسیار مهمی دارد. پزشکان مجربی در استان البرز کرج هستند که سالهاست در این شهر به ارائه خدمات مرتبط با زنان پرداخته اند. شما برای عمل های جراحی مربوط به بانوان باید به بهترین متخصص زنان در کرج مراجعه کنید. پزشکانی که افراد زیادی را به عنوان مراجعه کننده پذیرفته اند و برای انها عمل های زیبایی انجام داده اند می توانند بهترین گزینه برای انتخاب باشند.

چگونه بهترین دکتر لابیاپلاستی درکرج را بیابیم؟

یکی از مهمترین دغدغه ها این است که دکتر خوب را از کجا پیدا کنیم؟ مهمترین چیزی که به وسیله آن می توانید به تبحر یک پزشک پی ببرید، داشتن نمونه کارها و رضایت مندی های مراجعین است. پزشکی که نمونه کارهای موفقی ارائه داده باشد به ناخواه مراجعین بیشتری را جذب می کند. حالا برای اینکه نمونه کارهای یک پزشک را ببینید می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید:

پرس و جو از مراجعین قبلی پزشک

هنگامی که به مطب یک پزشک مراجعه می کنید از کسانی که در صف نوبت نشسته اند می توانید پرس و جو کنید.

استفاده از اینترنت

در اینترنت و فضای وب به جست و جو بپردازید. مطمئنا اطلاعات مفیدی در اینبارره بدست خواهید اورد

گشت و گذار در سایت های پزشک

امروزه پزشکان حاذق یک سایت با کلی اطلاعات مفید از انواع بیماری ها و امراض و عمل های جراحی در اختیار مخاطبان قرار داده اند.

جست وجو در شبکه های اجتماعی

بهترین راه ارتباطی این روزها کانال های اجتماعی همچون اینستاگرام است. در این کانال ها فیلم های رضایتمندی بسیاری از بیماران که توسط خود پزشکان و کادر آنها ضبط شده اند قرار داده می شوند. با پیگیری این کانالها میتوانید از میزان رضایت بیماران مطلع شوید.

فیلم رضایتمندی از درمان با جراحی لابیاپلاستی

جراح زیبایی واژن و لابیاها

همانطور که در مقاله ی لابیاپلاستی در کرج بیان شد؛ این تکنیک می تواند عیوب ظاهری دستگاه تناسلی زنان را برطرف کند و به دنبال آن عوارض نامطلوب و برخی بیماری ها مانند: بوی بد واژن، عفونت واژن و… را که ممکن است به دلیل بزرگی و دفورمیتی لابیاها ایجاد شده باشد را درمان نماید.

امروزه متقاضیان این جراحی رو به افزایش هستند و این تکنیک در حوزه ی جراحی زیبایی واژن اهمیت زیادی پیدا کرده است. به خاطر داشته باشید انجام جراحی غیر اصولی نه تنها به زیبایی وجوانسازی واژن کمک نمی کند بلکه بر شدت عوارض موجود نیز می افزاید.

بنابراین انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج می تواند شما را در رسیدن به انتظارات خود از انجام این جراحی زیبایی یاری کند.

لابیاپلاستی با لیزر در کرج

با شیوع جراحی لابیاپلاستی تکنیک های نوینی برای انجام این جراحی ابداع شده اند. کوچک کردن اندازه ی لابیاها با لیزر یکی از جدید ترین روش های حال حاضر در جراحی لابیاپلاستی می باشد.

لابیاپلاستی با لیزر نیاز به بیهوشی ندارد و با اعمال بی حسی موضعی انجام می پذیرد. مدت زمان انجام لابیاپلاستی با لیزر نیز کم می باشد و بیمار در حین جراحی احساس درد و ناراحتی ندارد.

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

بسیاری از مردم از درد لابیاپلاستی ترس دارند یعنی فکر میکنند که این عمل خیلی دردناک است بنابراین با مشکلات عدیده آن کنار می آیند تا هر طور شده جراحی نکنند و درد نکشند. اما طبق نظر متخصصا زنان و همینطور افرادی که لابیاپلاستی انجام داده اند این عمل هیچ دردی ندارد. بسته به شرایط بدن افراد ممکن است تورم بعد از لابیاپلاستی تا چند وقت ادامه داشته باشد اما معمولا پس از یک ماه در اغلب افراد این شرایط به حالت طبیعی بازگشته، تورم از بین می رود و مشکلاتی که داشته اید برطرف خواهد شد.

 هزینه عمل لابیاپلاستی در کرج

معمولا یکی از مراحل تصمیم گیری برای انجام اقدام زیبایی یا درمانی، اطلاع پیدا کردن در مورد هزینه ی جراحی مربوطه می باشد. هزینه عمل لابیاپلاستی در کرج به عواملی نظیر:

  • میزان دفورمیتی و بزرگی لابیاها
  • عوارض ناشی از بزرگی لابیاها (عوارض احتمالی مانند: عفونت واژن، بوی بد واژن و…)
  • دستمزد جراح زیبایی زنان
  • هزینه ی مواد به کار برده شده در حین جراحی و…

پاسخ به سوالات متداول درباره جراحی زیبایی لابیاپلاستی در کرج

دکتر شروین افصحی جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی
دکتر شروین افصحی جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی

در مواقعی ممکن است از روش های مکمل به منظور ارتقا کیفیت و رضایت از نتایج حاصل از لابیاپلاستی به صورت همزمان استفاده نمود. به طور مثال: انجام همزمان تنگ کردن واژن و لابیاپلاستی بنا به تجویز و صلاحدید جراح می تواند نتایج شگفت انگیر و مورد قبولی را به ارمغان آورد. مقاله لابیاپلاستی چیست؟ این موضوع را کامل بررسی می کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله تنگ کردن واژن در کرج مراجعه نمایید.

امیدواریم این مقاله اطلاعات مفیدی درباره انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به شما داده باشد. اگر مایل باشید می توانید نکته نظرات و تجربیات خود را از طریق کادر دیدگاه زیر با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =