دکتر شروین افصحی
بهترین روش سفید کردن واژن

بهترین روش سفید کردن واژن در کرج+ نکات مهم

اگر به دنبال بهترین روش سفید کردن واژن هستید، باید بدانید برای رسیدن به هدفی مثل سفید کردن واژن، راه‌های مختلفی وجود دارد. تنها چیزی که در اولین قدم باید در نظر بگیرید، مراجعه به متخصص است که تجربه موفقی در این کار داشته باشد. بسیاری از افراد روش‌های غیر علمی را برای سفید کردن واژن خود به کار می‌گیرند که ممکن است برای آن‌ها حتی مضر هم باشد. در این مقاله قصد داریم درباره بهترین روش سفید کردن واژن صحبت کنیم.

بهترین روش سفید کردن واژن کدام است؟

همان طور که گفتیم چیزی به عنوان بهترین روش سفید کردن واژن وجود ندارد. شما باید به کمک متخصص بهترین روش سفید کردن واژن برای خودتان را انتخاب کنید. در واقع استفاده از روش‌های مختلف، کاملا به وضعیت و میزان نیاز هر فرد متفاوت است. پس از یررسی و معاینه متخصص، از میان گزینه‌های زیر، بهترین روش سفید کردن واژن خود را انتخاب می‌کنید:

بلیچینگ واژن برای سفید کردن واژن

انتخاب روش برای سفید کردن واژن کاملا بستگی به دلیل تیرگی واژن دارد. تمامی این روش‌ها باید تحت نظر پزشک انجام شوند. لیزر بلیچینگ واژن به روشی گفته می‌شود که در آن برای رفع تیرگی واژن از چگالی بالا استفاده می‌شود. این روش قدرت بسیار زیادی برای سفید کردن در بیکینی دارد. کاربرد استفاده از روش بلیچینگ برای سفید کردن بالای نواحی تناسلی است. این روش شامل استفاده از کرم‌های سفید کننده موضعی واژن، لیزر درمانی یا لایه برداری شیمیایی می‌شود.

رفع تیرگی واژن از طریق دارو

یکی دیگر از روش‌های سفید کردن واژن، استفاده از داروها است. به طور معمول در این روش از کرم‌ها و ژل‌های سفید کننده واژن استفاده می‌کنند. کرم‌ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند. ترکیبات شیمیایی و گیاهی آن‌ها به کاهش ملانین کمک می‌کند. در برخی از این کرم‌ها از عصاره پیاز قرمز و عصاره شیرین بیان استفاده شده است.

سفید کردن واژن با استفاده از لیزر

روش لیزر یک روش مؤثر برای سفید کردن واژن محسوب می‌شود. نواحی واژن و بیکینی با استفاده از این روش روشن خواهد شد. به طور کلی لیزرتراپی را برای برخی از افراد می‌توان به عنوان بهترین روش سفید کردن واژن شناخت.

این روش احتیاجی به بیهوشی ندارد. مدت این روش از درمان حدود 30 دقیقه است. قبل و بعد از انجام این روش باید توجه داشته باشید که برخی از اقدامات مانند عدم استفاده از سولاریوم را رعایت کنید. تعداد جلسات استفاده از لیزر برای درمان رفع تیرگی بستگی به نیاز مراجع 1 الی 3 جلسه خواهد بود. در این روش بر روی لب‌های خارجی و داخلی واژن، دوز مناسبی از پرتو تنظیم می‌شود.

روش سفید کردن واژن با لیزر می‌تواند از تولید ملانین جلوگیری کند. در این صورت پوست واژن پس از درمان صاف‌تر و روشن‌تر خواهد شد.

کربوکسی تراپی برای سفید کردن واژن

از دیگر روش‌های سفید کردن واژن می‌توان به کربوکسی تراپی واژن اشاره کرد. این روش درمانی را به عنوان جوانسازی واژن نیز استفاده می‌کنند. کربوکسی تراپی را با تزریق مقدار تنظیم شده از دی اکسیدکربن در اعماق پوست انجام می‌دهند. این روش باعث افزایش گردش خون و میزان کلاژن سازی می‌شود.

بهترین روش سفید کردن واژن برای افراد

به طور کلی در درمان تیرگی واژن، تمامی موارد نظیر نوع پوست فرد و میزان تغییر رنگ در این ناحیه در نظر گرفته می‌شود. از میان روش‌های سفید کردن واژن، لیزر درمانی نتایج بسیار مطلوب با ماندگاری بالا داشته است. اما برای برخی افراد استفاده از کرم‌های موضعی می‌تواند کمک کننده باشد. برای انتخاب بهترین روش سفید کردن واژن خود باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

علاوه بر این سفید کردن واژن برای افرادی مناسب است که از نظر جسمی سالم و وضعیت عمومی مناسبی دارند. سفید کردن واژن جنبه درمانی ندارد و یک عمل زیبایی محسوب می‌شود. این روش‌ها برای افرادی توصیه می‌شود که تیرگی واژن آن‌ها، روابط جنسی را تحت تأثیر قرار داده است. عمل سفید کردن به افزایش اعتماد به نفس افراد کمک می‌کند.

چه افرادی نباید از روش‌های سفید کردن واژن استفاده کنند؟

روش‌های سفید کردن واژن برای برخی از افراد مناسب نیست و باید از انجام آن خودداری کنند. که شامل موارد زیر است:

  • زنانی که باردار یا شیرده هستند.
  • زنانی که به تازگی زایمان انجام دادند.
  • خانم‌هایی که مبتلا به بیماری‌ها مقاربتی هستند.
  • افرادی که بیماری التهابی لگن دارند.
  • خانم‌هایی که پوست بسیار حساس دارند.
  • زنانی که دارای بیماری‌های پوستی مثل اگزما هستند.
  • افرادی که دارای سابقه واکنش‌های آلرژیک هستند.
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =