دکتر شروین افصحی
Search
Close this search box.
سفید کردن واژن با لیزر

شگفتی های لیزر بلیچینگ واژن

لیزر بلیچینگ واژن

نتیجه لیزر بلیچینگ واژن چیست؟
لیزر به چه اندازه در سفید کردن واژن موثر است؟

برای سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر به چند جلسه نیاز است؟

هزینه لیزر بلیچینگ واژن چقدر است؟

لیزر بلیچینگ واژن به تازگی جزء عناوین پر مخاطب و محبوب مردمی در موتور جستجوگر گوگل می باشد. خیلی از بانوان از تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ی ران خود احساس نارضایتی دارند و این عامل را باعث کاهش اعتماد به نفس و مختل شدن روابط احساسی خود می دانند.

تکنیک های مختلفی برای روشن سازی ناحیه تناسلی ابداع شده اند و در اختیار بشر قرار گرفته اند. این تکنیک ها بسته به شدت تیرگی و شرح حال بیمار متفاوت می باشند و جراح زیبایی واژن با انجام بررسی های مورد نیاز، بهترین روش را برای سفید کردن ناحیه تناسلی فرد متقاضی انتخاب می کند.

علت تیرگی ناحیه تناسلی

علل مختلفی می توانند باعث تیرگی کشاله ران و ناحیه تناسلی شوند. این علل از عوامل ژنتیکی تا عوامل اکتسابی متغیر هستند.

 • همچنین به خاطر داشته باشید مصرف برخی داروها و یا مواد بهداشتی و لباس های زیر نامرغوب نیز می توانند از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار در تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ران باشند.
 • علت تیرگی ناحیه تناسلی هرچه که باشد، منجر به آزرده خاطر شدن فرد مبتلا و اختلال در روابط احساسی او با همسرش خواهد شد.
 • شاید برای خود شما هم اتفاق افتاده باشد که در روابط زناشویی خود به دلیل عدم رضایت و حس مطلوب نسبت به ناحیه تناسلی خود از رابطه احساسی امتناع کرده باشید!!!
 • این موضوع به اندازه ای مهم است که حتی ممکن است باعث مشکلات روحی و افسردگی فرد مبتلا شود.

راه های درمان تیرگی واژن

همانطور که در ابتدا متن به آن اشاره نموده ایم، راهکارهای مختلفی برای از بین بردن تیرگی و روشن سازی ناحیه تناسلی و کشاله ران وجود دارد.

این روش ها متناسب با نیاز فرد متقاضی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله روش های مرسوم و کاربردی در عرصه جوانسازی واژن و روشن سازی آن می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود:

سفید کردن واژن

روش های مکمل سفید کردن واژن

در برخی موارد شدت تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ران به قدری زیاد است که استفاده از یک راهکار منفرد به تنهایی موثر و کارآمد نیست.

در این موارد جراح زیبایی زنان از چند روش مکمل و کاربردی به صورت همزمان استفاده می کند. به طور مثال اگر فردی دچار تیرگی حاد در ناحیه تناسلی و کشاله ی ران خود باشد، استفاده از لیزر واژینال به تنهایی کافی نیست.

 • در این شرایط علاوه بر استفاده از لیزر سفید کننده واژن لازم است از روش مکمل دیگری به نام کربوکسی تراپی نیز بهره گرفت.

در این روش نوین گاز دی اکسید کربن (CO2) توسط سوزن های مخصوص به ناحیه ی تیره تزریق می شود. این ماده خاصیت شفاف سازی دارد و مکانیسم عمل آن از طریق افزایش جریان خون در محل تزریق و کاهش تیرگی، صورت می پذیرد.

هدف از لیزر بلیچینگ واژن

لیزرهای قدرتمندی با طول موج ها و کاربردهای مختلفی در عرصه طب زیبایی زنان پدید آمده اند. این لیزرها باعث کوتاه شدن مدت زمان جراحی، دوران نقاهت بعد از عمل و تقویت نتایج ایده آل حاصل از عمل جراحی شده اند.

در زمینه سفید کردن ناحیه تناسلی نیز لیزرهای مختلفی با طیف موجی متغیر مورد استفاده قرار می گیرند. این لیزرها می توانند باعث کاهش تیرگی ناحیه تناسلی  و کشاله ران شوند.

یکی از مزیت های مهم و قابل تأمل لیزر بلیچینگ واژن، ایمنی و بدون نیاز به بیهوشی بودن آن می باشد. این تکنیک طی بی حسی موضعی و ظرف مدت کوتاهی صورت می پذیرد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بلیچینگ واژن و رسیدن به نتیجه دلخواه، بسته به شدت تیرگی و وضع حال متقاضی، در هر فرد متفاوت است.

نتیجه لیزر بلیچینگ واژن

در این قسمت ویدیویی از مصاحبه مراجعه کننده دکتر شروین افصحی (فلوشیپ جراحی زیبایی واژن)، بعد از سفید کردن ناحیه تناسلی قرار داده شده است.

هزینه لیزر بلیچینگ واژن

برآورد نهایی لیزر بلیچینگ واژن به موارد زیر بستگی دارد:

 • نوع لیزر بکار برده شده توسط پزشک متخصص
 • شدت و وسعت تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ران
 • وضعیت و شرح حال فرد متقاضی
 • شیوه کار پزشک متخصص
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

معمولا در طی جلسات مشاوره و معاینه، بعد از مشخص شدن راهکار مورد نیاز برای سفید کردن ناحیه تناسلی از سوی پزشک متخصص، هزینه ها به طول کامل تعیین و به اطلاع فرد متقاضی رسانده می شوند.

خلاصه گفتار

لیزر بلیچینگ واژن، یک روش ایمن با مدت زمان نقاهت کوتاه می باشد. در موارد مختلفی از لیزر استفاده می شود. سفید کردن و شفاف سازی ناحیه تناسلی نیز یکی از زمینه های شایع و کاربردی برای استفاده از لیزر می باشند.

تعداد جلسات لیزر بلیچینگ واژن طبق نظر متخصص زنان و زایمان، بعد از انجام بررسی های مورد نیاز، تعیین می شود. رفته رفته در هر جلسه لیزر بلیچینگ واژن شاهد کاهش تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ران خواهیم بود.

 • در این میان ممکن است برای تقویت نتایج حاصل و تسریع روند جوابدهی روش مورد استفاده از سایر تکنیک های مکمل نیز بهره گرفت.

به خاطر داشته باشید در برخی موارد استفاده از راهکارهای متفرقه و نادرست نه تنها باعث کاهش تیرگی ناحیه تناسلی نمی شوند، بلکه شدت تیرگی این ناحیه را نیز افزایش داده و منجر به بیشتر شدن عارضه های موجود می شوند.

 • بنابراین توصیه می شود از اقدامات خودسرانه منصرف شده و برای انتخاب راه حل مناسب و کاربردی ابتدا با یک پزشک متخصص مشورت نمایید تا از راه درست اقدام نمایید.
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =