لابیاپلاستی در کرج؛ هزینه، مزایا و انواع روش‌ها

با افزایش تقاضاهای جراحی های زیبایی زنان، متقاضیان لابیاپلاستی در کرج نیز زیاد شده اند. افراد زیادی از دکتر زنان خود می پرسند که آیا می توانند این کار را انجام دهند؟ روش ها، مزایا و عوارض لابیاپلاستی چیست؟ از میان اعمال جراحی زیبایی زنان لابیاپلاستی جز پرطرفدارترین اعمال زیبایی به شمار می آید. ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که جراحی لابیاپلاستی بر قسمت خارجی ناحیه تناسلی انجام می گردد. با ما همراه باشید تا در ادامه پاسخ دکتر شروین افصحی درباره این سوالات را بخوانیم.

قسمت خارجی ناحیه تناسلی از لابیاماژور، لابیامینور و کلیتوریس تشکیل شده است. لابیا ماژور لابیاهای گوشتی ناحیه تناسلی است که موهای زائد روی این ناحیه رویش خواهد داشت و لابیامینور لابیاهای کوچکتر داخلی است که جراحی لابیاپلاستی بر روی آن انجام می گردد.

دکتر شروین افصحی به کاندیداهای لابیاپلاستی در کرج می گویند: عمل لابیا پلاستی به رفع ناهنجاری ها، غیرقرینگی لابیاها کمک بسزایی می نماید. در حقیقت این جراحی به صورت سرپایی به دو طریق با بی حسی موضعی در مطب و با بیهوشی در اتاق عمل قابل انجام است. انتخاب نوع روش لابیاپلاستی بسته به شرایط بیمار و صلاح دید جراح زیبایی زنان متفاوت می باشد.

لابیاپلاستی

روش های لابیاپلاستی

امروزه تبلیغات بسیاری در خصوص لابیاپلاستی مشاهده می کنیم، لابیا پلاستی به دو روش trim و wedge قابل انجام است. همچنین روش های ترکیبی دیگری برای انجام این جراحی وجود دارد.
خیلی از بیماران که برای لابیاپلاستی در کرج مراجعه می کنند، تصور می کنند زمانی که ما لابیاپلاستی را با لیزر انجام می دهیم نمی توانیم روش wedge را انجام دهیم و تنها می توانیم به صورت مستقیم یا روش trim جراحی صورت گیرد.

جالب است بدانید که انتخاب روش لابیاپلاستی پس از معاینات و بررسی ها توسط جراح زیبایی زنان صورت می گیرد و جراحان زیبایی سعی می نمایند تا بهترین روش لابیاپلاستی را برای هر فرد انجام دهند، البته انتخاب روش جراحی پس از مشاوره با بیمار نهایی می شود.
در نهایت اجازه دهید برای انتخاب روش مناسب تصمیم نهایی را جراح زنان با توجه به شرایط شما انجام دهد.

تکنیک تریم trim

تکنیک تریم بدین صورت است که برش به صورت مستقیم با استفاده از لیزر یا آر اف انجام می گردد و لبه های مینور کلامپ زده شده را برش می دهد و در نهایت بخیه انجام می شود. مدت زمان انجام این روش جراحی کوتاه خواهد بود.

تکنیک تریم

تکنیک وج wedge

طبق توضیحات دکتر افصحی به بیماران لابیاپلاستی در کرج، در این روش جراحی لابیاها به صورت V برش زده می شود و سپس لابیاها به یکدیگر نزدیک می شود و در نهایت بخیه زده خواهد شد، به طور معمول این نوع برش ها در جراحی انجام می گردد.

تکنیک wedge

انواع روش های لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به روش های مختلفی قابل انجام است که انتخاب روش درمان علاوه بر تکنیک آن متفاوت و براساس شرایط بیمار تعیین می گردد.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر یک روش کاملا بدون درد و خونریزی است که با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام است. این روش زیبایی برای افرادی که لابیاهای که نیازی به ترمیم زیاد ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحی لابیاپلاستی در کرج

جراحی لابیاپلاستی در کرج تحت نظر دکتر افصحی، با بیهوشی انجام می گردد. این روش زیبایی می تواند به صورت همزمان با سایر اعمال جراحی انجام شود. به طور معمول جراحی لابیاپلاستی برای افرادی که لابیاهای بسیار بزرگ دارند، انجام می شود.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

یکی از سوالات بسیار شایع این است که لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟ بایستی بدانید که انتخاب روش جراحی بسته به شرایط فرد توسط جراح زنان مشخص می شود. در صورت آنکه لابیاها متقاضی لابیاپلاستی در کرج هایپرپلاستی یا بسیار بزرگ و گوشتی باشند، دکتر افصحی توصیه می کنند که بهتر است تحت جراحی قرار گیرند. اما افرادی که لابیاهای نسبتا نازک تری دارند می توانند با لیزر اقدام به زیبایی لابیاهای خود نمایند.

جراحی های همزمان با لابیاپلاستی در کرج

انجام جراحی های زیبایی به صورت همزمان وجود خواهد داشت. دکتر افصحی جراحی لابیاپلاستی در کرج را می توانند همراه با واژینوپلاستی، پرینورافی، جراحی زیبایی کلیتوریس انجام دهند. اما تزریق چربی و ژل در مواردی که نیاز به ترمیمی جزئی دارد بهتر است پس از جراحی و به صورت جداگانه انجام گردد.

جراحی-های-زیبایی-همزمان-با-لابیاپلاستی

در زیر برخی از فیلم های نتایج اعمال جراحی همزمان با لابیاپلاستی در کرج را قرار میدهیم. برای آگاهی بیشتر در این خصوص توصیه می نماییم به مشاهده فیلم نتایج عمل لابیاپلاستی بپردازید.

چه افرادی کاندید جراحی لابیاپلاستی هستند؟

به طور معمول افرادی که به دلایل مختلفی با بزرگی لابیا، غیرقرینگی، بدشکلی، تغییرات هورمونی و ژنتیک لابیاهای بزرگی دارند، کاندید مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی هستند.

قبل از تصمیم نهایی برای انجام لابیاپلاستی در کرج، حتما با دکتر افصحی درباره اینکه آیا شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی زیبایی-درمانی هستید یا خیر مشورت کنید.

لابیاپلاستی در دختران باکره

یکی از سوالات شایع در میان دختران باکره این است که می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند؟ در ادامه فیلم صحبتهای دکتر افصحی به دختران باکره ای که کاندید جراحی لابیاپلاستی در کرج هستند را ببینیم:

بایستی بدانید که لابیاپلاستی بر قسمت خارجی ناحیه تناسلی انجام می گردد و ارتباطی با قسمت داخلی و پرده بکارت نخواهد داشت. لذا جراحی آن هیچ گونه آسیبی بر پرده بکارت نخواهد داشت و انجام این جراحی در دختران باکره بلامانع است.

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

هر یک از اعمال جراحی که توسط دکتر افصحی در کرج انجام می شوند، به دلیل استفاده از بی حسی موضعی یا بیهوشی بیمار حین جراحی لابیاپلاستی هیچ گونه احساس دردی نخواهد داشت. لذا می توان گفت جراحی لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی است. اما پس از جراحی به دلیل آنکه تغییراتی در بافت ایجاد شده است داشتن احساس کمی درد طبیعی است که این درد نگران کننده نخواهد بود و با مصرف مسکن قابل کنترل است.

لابیاپلاستی بدون درد

سن مناسب جراحی لابیاپلاستی

زمان مشخصی برای این جراحی وجود دارد، توصیه دکتر شروین افصحی به تمامی افرادی که کاندید این جراحی در کرج هستند، این است که جراحی لابیاپلاستی را پس از سن 18 سالگی موکول نماید. به دلیل آنکه اگر بزرگی لابیاها به دلیل مشکلات هورمونی اتفاق افتد، لذا تعادل هورمون ها پس از دوره بلوغ بهتر خواهد بود و از طرفی بیمار کنترل و مراقبت بهتر از خود را خواهد داشت.

در نهایت بگوییم، در خصوص زمان مناسب جراحی لابیاپلاستی سعی نمایید با جراح زنان مشورت نمایید تا بهترین تصمیم را برای انجام جراحی داشته باشید و برای انجام جراحی عجله نداشته باشید.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

رعایت توصیه های پزشکی به رسیدن نتیجه مطلوب کمک بسزایی می نماید، لذا مراقبت های پس از لابیاپلاستی بسیار حائز اهمیت است، در ادامه به شرح برخی از توصیه های دکتر افصحی به بیماران لابیاپلاستی خود در کرج میگویند، می پردازیم.

  • استراحت به مدت سه روز ضروری است.
  • استفاده از کمپرس سرد به منظور رفع تورم مناسب خواهد بود.
  • مصرف داروهای موضعی و خوراکی بهتر است در زمان مناسب خود و طبق توصیه پزشک انجام گردد.
  • استفاده از لباس زیرهای نخی و با سایز مناسب ضروری است.

زمان مناسب تماس جنسی پس از لابیاپلاستی

افرادی که جراحی لابیاپلاستی انجام می دهند، به مدت یک ماه برقراری تماس جنسی ممنوع خواهد بود. به طور معمول پس از دو هفته از بیماران خواسته می شود تا جهت معاینه و بررسی های لازم مراجعه نمایند.
شدت ترمیم ناحیه تناسلی با توجه به بدن فرد سنجیده می شود، در صورت آنکه ترمیم صورت گرفته باشد اجازه برقراری تماس جنسی داده خواهد شد. لذا بین دو هفته تا حداقل یک ماه پرهیز از تماس جنسی را در نظر داشته باشید تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

استحمام پس از لابیاپلاستی

دکتر افصحی به بیماران لابیاپلاستی در کرج می گویند که روز جراحی حتما می بایست استحمام داشته باشند. زیرا پس از جراحی برخورد آب و مواد شوینده با ناحیه تناسلی احتمال خواهد داشت سبب ناراحتی بیمار گردد، بهتر است به مدت سه روز استحمام نداشته باشند.
پس از سه روز می توانند استحمام نمایند و در این سه روز توصیه می شود تا حد ممکن که شست و شو ناحیه تناسلی را با ترکیب بتادین و سرم شست و شو انجام دهند، تا کمترین احتمال عفونت وجود داشته باشد.
بسیاری از افرادی که تحت لابیاپلاستی با لیزر قرار می گیرد، پس از یک هفته با ترشحاتی از ناحیه جراحی شده مواجه می شوند که بایستی بدانید این ترشحات به منزله عفونت نیست و بایستی در سه روز ابتدایی پس از جراحی توصیه پزشک در خصوص نحوه شست و شو ناحیه تناسلی با سرم و بتادین گوش سپارید و رعایت نمایید.

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در صورت آنکه توسط جراح با تجربه انجام گردد یک روش کاملا بدون عارضه است. اما هر یک از اعمال جراحی با عوارض جانبی همراه خواهند بود که عوارض لابیاپلاستی عبارت است از: تورم، خونریزی، عفونت، ایجاد اسکار و درد می باشد. قابل توجه است که تمامی این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود. در ادامه سوالات متداولی که بیماران لابیاپلاستی از دکتر افصحی در کرج می پرسند را با هم بررسی می کنیم:

سوالات متداول بیماران لابیاپلاستی در کرج

هزینه لابیاپلاستی در کرج

هزینه لابیاپلاستی در کرج بسته به نوع روش آن و سایر عوامل متفاوت است. هزینه جراحی پس از بررسی های لازم در جلسه مشاوره مشخص می گردد، لذا بایستی بدانید که بدون بررسی های لازم نمی‌توان هزینه دقیقی را مشخص نمود. برای آگاهی بیشتر از هزینه های جراحی بهتر است به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید. یا از طریق راه های ارتباطی از مشاوران دکتر افصحی کمک بگیرید.


دکتر شروین افصحی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی با رتبه اول، موفق به کسب مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران گردیند. دکتر شروین افصحی متخصص زنان در فردیس کرج در آزمون بورد تخصصی نفر نهم کشور شدند. دکتر افصحی در حوزه زنان و زایمان به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بانوان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر شروین افصحی متخصص زنان در فردیس ارائه می شود شامل لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی و جراحی زیبایی، جراحی استفاده از نخ های واژینال، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های دوران بارداری، انجام زایمان طبیعی و سزارین، درمان نازایی، درمان اختلالات قاعدگی، مراقبت های دوران یائسگی، چکاپ و انجام انواع جراحی های زنان مانند لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، جراحی زیبایی زنان و غیره می باشد.

پاسخ

10 + 14 =

مدت زمان مطالعه ۱۶ دقیقه
تماس جهت نوبت دهی