دکتر شروین افصحی
Search
Close this search box.
قیمت تزریق ژل به واژن در کرج

هزینه تزریق ژل به واژن در کرج

هزینه تزریق ژل به واژن در کرج چقدر است؟ افزایش سن موجب مشکلاتی مانند خشکی واژن، از بین رفتن بافت داخلی واژن به دلیل کاهش استروژن و پروژسترون می شود. این مشکلات بعد از یائسگی یا به دلیل زایمان متعدد، افزایش سن لاغری غیر اصولی و بیماری هایی که باعث افتادگی پوست لابیای خارجی و داخلی می شود. با تزریق ژل می توان این مشکلات را برطرف کرد.

هزینه تزریق ژل به واژن در کرج

با افزایش سن، به خصوص پس از شروع یائسگی، عملکرد و ظاهر واژن دچار تغییراتی می‌شود که می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی برای خانم‌ها شود. برخی از این مشکلات عبارتند از:

  • خشکی واژن
  • درد در هنگام رابطه جنسی
  • بی‌اختیاری ادرار
  • عدم اعتماد به نفس در هنگام رابطه جنسی

جهت درمان مشکلاتی که عنوان شد راهکارهای مختلفی وجود دارد مانند:

  • جراحی‌های واژن که تحت عنوان واژینوپلاستی معروف می‌باشند.
  • جوانسازی واژن با لیزر
  • تزریق چربی به واژن
  • تزریق فیلر و یا ژل به واژن

در میان روش‌های ذکر شده یکی از روش‌های کارآمد که در طی مدت کوتاهی می‌تواند نتایج مطلوبی داشته باشد تزریق فیلر به واژن می‌باشد. تزریق فیلر نسبت به سایر روش‌ها مانند روش جراحی، هزینه‌ و عوارض جانبی اندکی دارد.

هزینه‌‌ی تزریق ژل به واژن در کرج یا هر جای دیگری، به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره می‌نمائيم.

تاثیر نوع ماده تزریقی بر هزینه تزریق ژل به واژن

محصولات مختلفی تحت عنوان ژل جهت تزریق به واژن وجود دارند که توسط شرکت‌های مختلف داروسازی تولید می‌شود. ماده‌ی اصلی تشکیل دهنده‌ی اکثر این محصولات هیالورونیک اسید می‌باشد. هیالورونیک اسید مولکولی است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد و تقریباً 1000 برابر وزن خود می‌تواند آب جذب نماید. تولید این مولکول با افزایش سن در بدن کاهش می‌یابد. اما با تزریق ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید می‌توان دوباره ناحیه واژن را جوان و هیدراته نمود. همان طور که اشاره شد با توجه به شرکت و کشور سازنده قیمت ژل‌های تزریقی نیز ممکن است تغییرات عمده‌ای داشته باشد.

برخی مواقع باتوجه به نیاز بیمار پزشک از تزریق چربی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله تزریق چربی به واژن در کرج را مطالعه نمائید.

تاثیر میزان ماده تزریقی بر هزینه تزریق ژل به واژن

برخی از افراد تنها به تعداد کمی تزریق در میزان‌‌های اندک در ناحیه لابیا مینور و یا ماژور احتیاج دارند. اما برخی از افراد نیاز به تزریق‌های بیشتری در مقادیر بیشتر دارند. هرچقدر مقدار ماده‌ی تزریقی بیشتر باشد هزینه تزریق ژل به واژن در کرج یا هر جای دیگری نیز افزایش خواهد یافت.

تخصص پزشک

تزریق ژل به واژن باید توسط یک متخصص زنان و در یک کلینیک مجهز انجام شود. متخصصان زنان جهت تزریق ژل دوره‌های آموزشی مختلفی را طی می‌نمایند تا تمام مراحل بدون هرگونه مشکل و یا عوارضی انجام شود. هرگونه تزریقی که توسط افراد غیر متخصص و در مکان‌هایی غیر از مطب و بیمارستان انجام شود می‌تواند منجر به عوارض جبران ناپذیری شود.

پزشکان متخصص با توجه به تجربه‌ی کاری خود ممکن است هزینه‌های متفاوتی را جهت تزریق ژل اعلام نمایند. اگر قصد دارید تزریق ژل به واژن را تحت نظر بهترین جراح زیبایی زنان در کرج انجام دهید، برای پرسیدن لیست قیمت ها می توانید با راه های ارتباطی صفحه تماس با دکتر در ارتباط باشید.

گیف-اینستاگرام

تاثیر تعداد جلسات درمانی بر هزینه تزریق ژل به واژن در کرج

برخی از افراد پس از یک جلسه تزریق می‌توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند. اما در برخی دیگر لازم است تا جلسات درمانی بیشتری انجام شود.

ماندگاری تاثیر تزریق ژل به واژن در کرج یا هر جای دیگری، با توجه به ماده‌ی تزریق شده و میزان تزریق ممکن است بین 3 الی 24 ماه باشد. پس از طی این مدت تاثیر تزریق به تدریج از بین می‌رود و ماده‌ی تزریقی با توجه به سرعت متابولیسم بدن به تدریج جذب می‌شود. پس از از بین رفتن اثر تزریق در صورتی که از نتایج تزریق قبلی رضایت داشته باشید می‌توانید جهت تزریق جدید اقدام نمائید.

هزینه تزریق ژل در کرج یا هر جای دیگری با توجه به تعداد جلسات ممکن است مقادیر مختلفی را شامل شود.

پوشش هزینه تزریق ژل بیمه‌های تکمیلی

تزریق ژل به واژن به عنوان یک روش زیبایی محسوب می‌شود. بنابراین بیمه‌های درمانی کشور ما هیچ گونه هزینه‌ای را جهت انجام این عمل پرداخت نمي‌نمایند. اما در صورتی که دارای بیمه‌های تکمیلی هستید می‌توانید درصد زیادی از هزینه‌های این روش درمانی را از بیمه‌های تکمیلی دریافت نمائيد. بنابراین پس از اطلاع از هزینه تزریق ژل به واژن در کرج تحت نظر پزشک منتخب خود، از کارشناس بیمه میزان پوشش هزینه‌ها را پرس و جو کنید.

گیف-اپارات

منطقه‌ای که مطب و یا کلینیک واقع شده است

هزینه تزریق ژل به واژن نه تنها در شهرهای مختلف ممکن است متفاوت باشد بلکه در مناطق مختلف یک شهر نیز ممکن است با هزینه‌هایی کاملاً متفاوت روبرو شوید. هر پزشکی با توجه به منطقه‌ای که مطب او واقع شده است و یا امکانات اختصاصی مطب خود ممکن است هزینه‌های متفاوتی را جهت تزریق ژل به واژن در نظر بگیرد. بنابراین منطقه جغرافیایی کلینیک تاثیر زیادی بر هزینه تزریق ژل به واژن در کرج یا هر جای دیگری دارد.

گیف-یوتیوب

قیمت تزریق ژل به واژن در کرج

با توجه به تمام مطالبی که در این مقاله به آن اشاره شد نمی‌توان یک قیمت ثابت برای تزریق ژل به واژن در کرج یا هر جای دیگری در نظر گرفت. عوامل مختلفی مانند تخصص و تجربه‌ی پزشک، نوع ماده‌ی تزریقی، میزان ماده‌ی تزریقی، مکان‌های تزریق، مکانی که مطب در آن واقع شده است و غیره همگی می‌توانند در هزینه نهایی تزریق ژل به واژن موثر باشند.

جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل به واژن در شهر کرج می‌توانید با کلینیک‌ و یا مطب پزشک انتخابی خود تماس بگیرید. همچنین پس از یک قرار مشاوره و ویزیت در مورد هزینه‌های نهایی این روش درمان از پزشک خود اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =