دکتر شروین افصحی
Search
Close this search box.
جراحی ترمیمی زنان

جراحی ترمیمی زنان در کرج

جراحی ترمیمی زنان در کرج چه مزایا، معایب و انواعی دارد؟ این جراحی چه مشکلاتی را برطرف می کند؟ با پیشرفت علم پزشکی دیگر زنان مجبور نیستند با مشکلات زیبایی و سلامتی شرم آور و ناراحت کننده ناحیه تناسلی زندگی کنند. ما به زنان کمک می کنیم تا از شرایط رایج، از جمله بی اختیاری ادرار، بیش فعالی مثانه و اختلالات کف لگن خلاص شوند.

جراحی ترمیمی زنان در کرج

جراحی ترمیمی زنان چیست؟

طب لگنی زنان مشکلات زیبایی و سلامتی ناحیه تناسلی زنان را بررسی، شناسایی و درمان می کند. تقریباً از هر 11 زن یک نفر در طول زندگی خود با مشکلات ناشی از عملکرد و زیبایی ناحیه تناسلی درگیر است. با این حال تعداد کمی از زنان به دنبال درمان هستند. زنان در اقصی نقاط جهان خصوصا در کشورهایی با فرهنگ سنتی مانند ایران از صحبت کردن در مورد ناحیه تناسلی خجالت می کشند، یا فکر می کنند که درمان تفاوتی ایجاد نمی کند. اما الان متخصصین پزشکی با کمک جراحی ترمیمی زنان به خانم ها کمک می کنند تا به سلامت و زیبایی ایده آل خود در ناحیه تناسلی و واژن برسند.

دکتر شروین افصحی به عنوان بهترین جراح زیبایی زنان در کرج، عمل های زیبایی و ترمیمی مختلفی برای زنان انجام می دهند. برای دریافت نوبت مشاوره از دکتر افصحی اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید:

انواع جراحی‌های ترمیمی زنان

جراحی ترمیمی زنان انواع مختلفی دارد. پزشک باتوجه به شرایط و مشکلات بیمار تصمیم می گیرد که کدام گزینه بهترین روش برای بهبود عملکرد و زیبایی واژن است. در ادامه انواع جراحی ترمیمی زنان که در کرج یا هر جای دیگری می تواند انجام می شود را معرفی می کنیم:

بیماران می توانند با مشورت جراح، ببینند کدام گزینه برای درمان و بهبود مشکلاتشان بهتر است. در انتها این خود فرد است که تصمیم می گیرد کدام جراحی ترمیمی زنان را در کرج یا جای دیگری انجام دهد.

مزایا جراحی ترمیمی زنان

جراحی ترمیمی زنان در حوزه های مختلفی برای بهبود سلامتی، عملکرد و زیبایی اندام تناسلی زنان انجام می شود. این جراحی ها مزایا مختلفی برای بیمار دارند که در ادامه آن ها بیان می کنیم:

افزایش اعتماد بنفس زنان

ما معتقدیم که زنان باید بتوانند بدون خجالت یا ترس از قضاوت، کنترل بدن خود را به دست بگیرند. جراحی ترمیمی زنان در کرج یا هر جای دیگری به شما کمک می کند با بهبود سلامت و و زیبایی ناحیه تناسلی، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

بهبود مشکلات سلامتی زنان

درمان های تخصصی جراحی ترمیمی زنان بسیاری از مشکلات ناشی از ظاهر و سلامت ناحیه تناسلی را برطرف می کند. گاهی اوقات بزرگی لابیا، تیرگی، نقص مادرزادی واژن، پارگی واژن ناشی از زایمان و… می تواند کیفی زندگی، سلامتی و عزت نفس زن را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین این افراد می توانند با انجام جراحی ترمیمی زنان در کرج یا هر جای دیگری این مشکلات را برطرف کنند.

بهبود زیبایی واژن

وقتی فرد با مشکلات ظاهری واژن درگیر می شود، کیفیت زندگی و روابط زناشویی او می تواند تحت تاثیر قرار گیرد. برخی خانم ها به دلیل بزرگی لابیا دوست ندارند لگ ورزشی تنگ یا مایو بپوشند. این مشکل حتی می تواند خانم ها را از ورزش دور کند. همچنین برخی ورزشهای دیگری مانند اسب یا دوچرخه سواری نیز برای آنها درناک و اذیت کننده خواهد بود. بزرگی لابیا در برخی موارد می تواند رضایت رابطه جنسی فرد را پائین بیاورد. زایمان های طبیعی متعدد و غیراصولی نیز گاهی می تواند منجر به گشادی و یا پارگی واژن شوند. این زنان می توانند از جراحی های ترمیمی برای بهبود مشکلات ظاهری واژن استفاده کنند.

بنابراین جراحی ترمیمی زنان در کرج یا هر جایی برای بهبود زیبایی ظاهری، تنها مشکلات ظاهری را برطرف نمی کند. بلکه می تواند مشکلات و ناراحتی های جانبی که به دلیل ظاهر واژن برای زنان پیش میاید را درمان کند.

معایب جراحی ترمیمی زنان

هر جراحی در کنار مزایا خود معایبی نیز به همراه دارد. جراحی ترمیمی زنان در کنار عوارض ناشی از برش عمل مثل خطر عفونت، خونریزی و تورم ممکن است در دوران نقاهت بیمار را اذیت کند. بیمار می تواند با مراجعه به بهترین دکتر، ریسک بروز این عوارض را کاهش دهد.

برخی جراحی های ترمیمی مانند لابیاپلاستی نیازمن رعایت یکسری نکات در دوران نقاهت هستند. موفقیت این جراحی تنها به تبحر جراح متکی نیست. رعایت نکات مراقبتی بعد از جراحی نیز به همان نسبت مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله مراقبت های بعد از لابیاپلاستی را مطالعه نمائید.

گیف-اینستاگرام

فیلم عمل جراحی ترمیم واژن

در فیلم زیر می توانید فیلم عمل همزمان تنگ کردن ناحیه تناسلی و جراحی زیبایی توسط دکتر شروین افصحی را ببینید:

گیف-اپارات

سوالات متداول

سخن آخر

در این مقاله مبحث جراحی ترمیمی زنان در کرج یا هر جایی را بررسی کردیم. انواع، مزایا و معایب این جراحی ها را نام بردیم. حال اگر ساکن کرج هستید و هنوز تصمیم قطعی درباره انجام/عدم انجام این جراحی ها برای بهبود مشکلات ظاهری و عملکردی واژن نگرفتید می توانید با مراجعه به بهترین متخصص زنان در کرج که جراحی های زیبایی انجام می دهند مشورت کنید. این پزشک می تواند با بررسی مشکلات و درخواست های بیمار بهترین روش را به او پیشنهاد کند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =