دکتر شروین افصحی
Search
Close this search box.
قیمت سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر در کرج

هزینه سفید کردن واژن با لیزر در کرج چقدر است؟

مبحث عمل های زیبایی زنان مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. تا به حال به این فکر کرده اید که خود شما به چه روشی برای زیبایی و جوانسازی ناحیه ی تناسلی خود نیاز دارید؟

بسیاری از بانوان از تیرگی ناحیه ی تناسلی و کشاله ی ران خود احساس نارضایتی دارند و این امر را عاملی موثر در انزوا و کاهش اعتماد به نفس خود در برقراری روابط احساسی با شریک زندگی خود می دانند.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

با کمی تامل می توانید به اهمیت زیبایی و شادابی ناحیه ی تناسلی و تاثیر مستقیم آن در روابط زناشویی و کیفیت آن پی ببرید. به خاطر داشته باشید مسائل جنسی در روابط زناشویی عاملی مهم در کیفیت زندگی و صمیمیت زوجین می باشد.

شاید تا به حال صحبت های زیادی را در مورد سفید کردن واژن با لیزر شنیده باشید. چه اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ به نظر شما استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن چه نتایجی را به دنبال دارد؟

با ما همراه باشید تا به پاسخ سوالات فوق الذکر دست یابید.

رفع تیرگی واژن با لیزر در کرج

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی تجهیزات و روش های نوینی در عرصه ی طب زنان ابداع و معرفی شده اند. لیزرتراپی در زمینه ی پزشکی جایگاه ویژه ای دارد و متخصصان این عرصه از تاثیرات لیزر چه در زمینه ی درمان و چه در زمینه ی زیبایی بهره مند می شوند.

همانطور که در مقاله ی جراحی زیبایی واژن در کرج بیان شده است؛ بهترین روش جوانسازی ناحیه ی تناسلی بعد از معاینات حضوری توسط جراح زیبایی زنان در کرج تعیین خواهد شد.

00:50
truncate dir-rtl

روش های جوانسازی وازن

از جمله روش های نوین در عرصه ی سفید کردن واژن می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود:

 • کربوکسی تراپی واژن

تزریق مستقیم گاز Co2 به ناحیه ی تناسلی باعث افزایش جریان خون در این منطقه می شود که این امر رفع تیرگی و ایجاد شفافیت واژن و کشاله ی ران را به دنبال دارد.

(پیشنهاد ویژه: کربوکسی تراپی واژن در کرج)

 • سفید کردن واژن با لیزر

دستگاه های مختلفی برای سفید کردن و ایجاد شفافیت در ناحیه ی تناسلی و کشاله ی ران مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت نتایج حاصل از سفید کردن واژن با لیزر و یا ماندگاری آن بستگی به نوع لیزر به کار برده شده، میزان و شدت تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ی ران دارد.

در مواردی ممکن است متخصص زنان و زایمان از چند روش به صورت مکمل برای ایجاد نتایج ایده آل استفاده نماید. به طور مثال در مقوله ی سفید کردن واژن روش های کربوکسی تراپی و لیزر تراپی را می توان به صورت همزمان استفاده نمود تا نتایج قابل قبول و رضایت بخشی حاصل شود. (برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ی سفید کردن واژن در کرج مراجعه نمایید.)

قیمت سفید کردن واژن با لیزر در کرج

هزینه سفید کردن واژن با لیزر بستگی به پارامترهایی نظیر:

 • شدت تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ی ران
 • گستره ی ناحیه ی تیره
 • نوع لیزر به کار گرفته شده
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتایج رضایت بخش

دارد. به خاطر داشته باشید استفاده از روش های مکمل نیز باعث افزایش هزینه ی سفید کردن واژن می شوند.

کلام آخر

با مراجعه به جراح زیبایی زنان در کرج، شرایط ناحیه ی تناسلی شما مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد و پزشک متخصص بهترین روش را برای رفع عیوب ظاهری و کسب نتایج مطلوب انتخاب می نماید.

 • هزینه ی روش های انتخابی در طی جلسات معاینه و مشاوره به طور دقیق برآورد و به اطلاع بیمار رسانده می شود.
مطالب مرتبط
4 Responses
 1. ممنون بابت مطالب خوبتون در زمینه لیزر آیا لیزر موهای زائد عوارض خطرناکی هم داره؟

  1. سلام دوست عزیز
   بهتر است برای آگاهی بیشتر با شماره 36607671 0938 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 3 =